Hakkımızda

yenihirdavat.com gerçek ( reel ) bir kuruluşmudur ?
yenihirdavat.com 1932 yılından buyana ticari faliyetlerini sürdüren ve sektöründe bir çok yeniliğe imza atan Urgancı Ticaret Ali - Murat KÖKSAL Ortaklığı'nın bir kuruluşudur. Urgancı Ticaret 1932 yılında Akşehir'de Merhum Mahmut KÖKSAL tarafından ticari hayatına başlamıştır. Firmamız 1996 yılında ticari hayatını Antalya'da sürdürmeye devam etmiştir. Zaman içerisinde ürün çeşidini zenginleştirerek hidrolik - pnömatik hortum, rakor, hidrolik pompalar, el aletleri, civata, havalı el aletleri, çelik halat, elektrikli el aletleri, polyester sapan, marin malzemeleri vb. ürünlerle müşteri memnuniyetine endeksli olarak çalışma sahasını arttırmış ve piyasada talebi karşılar hale gelmiştir.
yenihirdavat.com'a (90) 242 221 31 92 numaralı telefondan , (90) 242 221 29 01 numaralı fax'tan veya bilgi@yenihirdavat.com mail adresinden hafta içi ve hafta sonu saat 09:00 - 17:00 arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi yerimizde görmek isterseniz Akdeniz Sanayi Sitesi 5008 Sokak No:87 ANTALYA adresine bekleriz.

yenihirdavat.com'un kuruluş amacı nedir ?
yenihirdavat.com'un kuruluş amacı müşterilerine internet üzerinden ürünlerini tanıtmak ve müşterilerini yormadan en hızlı bir şekilde ürünlerin sevkini tek tıkla yerine ulaştırmaktır.